Четвер, 23.11.2017, 02:54
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Головна сторінка
Про перелік програмного забезпечення,
що буде використане на ІV етапі
Всеукраїнської олімпіади
з інформатики в 2012/2013 н.р.

   Учасники олімпіади можуть вибирати мову програмування знаступного переліку: Pascal, C або C++. Середовища розробки програм FreePascal 2.4.0 (чи новішої версії), CodeBlocks 10.05 (чи новішої версії), GCC 4.6(чи новішої версії). Для перевірки робіт учасників будуть використані такі версії компіляторів: FPC 2.4, GCC 4.6. У зв’язку із специфікою задач, що не вимагають візуального середовища розробки і помилками викликаними написаннями програм в TurboDelphiExplorer та Visual C++ ці середовища на ІV етапі доступними не будуть.

Переглядів: 1152 | Додав: KulAlex | Дата: 20.12.2012 | Коментарі (0)

20 грудня з 13-00 до 17-00 буде проведено тур у реальному режимі. До другого етапу згідно правил і за рішенням журі запрошуються такі учасники.
Переглядів: 360 | Додав: KulAlex | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)

Прізвище, ім'я та по батьковіНавчальний заклад
1Авксентьєв Максим ВалентиновичПолонська гімназія
2Агарков Артем ОлеговичЧемеровецький НВК №1 "ЗОШ I-III ст. та колегіум"
3Боднарчук Олександр ЮрійовичШатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
4Бойко Ярослава МиколаївнаЗаміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
5Бурдейна Тетяна ОлександрівнаКам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
6Васільцов Денис ВадимовичКам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
7Вінниченко Віталій ВікторовичСтарокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
8Гайдай Олександр ОлеговичДеражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
9Глембоцький Владислав ОлеговичХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
10Грубіян Євген ОлександровичХмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
11Карбань Олексій ВолодимировичКам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
12Карпов Михайло АнатолійовичХмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
13Когут Аліна ЛеонідівнаКрасилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
14Лигун Олексій ОлеговичЯрмолинецький технологічний ліцей
15Мазур Євген ОлександровичПолонська гімгазія
16Миколюк Руслан ВасильовичХмельницький колегіум ім. В.Козубняка
17Наконечний Сергій ЛеонідовичРозсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
18Перун Андрій СергійовичСтарокостянтинівська гімназія
19Полюхович Вадим ОлександровичНетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
20Ройзнер Костянтин ІллічДунаєвецька ЗОШ І-ІІІст. №4
21Савчук Владислав СергійовичКам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
22Сорока Дмитро СергійовичСтарокостянтинівська гімназія
23Шевчук Олександр ОлеговичСтарокостянтинівська гімназія
24Шумейко Максим ВолодимировичСтарокостянтинівська гімназія
25Якимчук Олександр АнатолійовичСтарокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
Прізвище, ім'я та по батьковіНавчальний заклад
1Бобик Єгор ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
2Бойков Іван В'ячеславовичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
3Єрмаков Владислав ОлександровичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
4Кайнар Микола Павлович
5Кондаков Олександр ВолодимировичХмельницький національний університет
6Кушніренко Роман ВладиславовичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
7Левченко Ілля ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
8Майбенко Дмитро ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
9Мостовий Андрій ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
10Новохацький Тарас ІгоровичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
11Омельяненко Андрій МиколайовичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
12Оришич Сергій СергійовичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
13Рубаненко Роман СергійовичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
14Стратонов Денис ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
15Франчук Роман ПавловичНТУУ "КПІ"
16Фурко Роман ВолодимировичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
17Чемерис Павло ОлександровичПолтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
Переглядів: 394 | Додав: KulAlex | Дата: 07.12.2012 | Коментарі (0)

Район (місто)Кількість учасниківКількість не нульових результатів
Білогірський70
Віньковецький50
Волочиський90
Городоцький60
Деражнянський152
Дунаєвецький340
Ізяславський41
Кам'янець-Подільський 70
Красилівський50
Летичівський10
Новоушицький75
Полонський42
Славутський10
Старокостянтинівський30
Старосинявський50
Теофіпольський61
Хмельницький 101
Чемеровецький161
Шепетівський40
Ярмолинецький 11
м. Кам’янець-Подільський293
м. Нетішин31
м. Славута80
м. Старокостянтинів2810
м. Хмельницкий202
м. Шепетівка91
Обласні ліцеї102
Інтернати обласного підпорядкування00
Поза заліком2215
Разом27948
Переглядів: 249 | Додав: KulAlex | Дата: 07.12.2012 | Коментарі (0)

Район (місто)Кількість учасниківКількість не нульових результатів
Білогірський70
Віньковецький50
Волочиський90
Городоцький60
Деражнянський151
Дунаєвецький343
Ізяславський42
Кам'янець-Подільський 71
Красилівський52
Летичівський10
Новоушицький75
Полонський42
Славутський11
Старокостянтинівський30
Старосинявський50
Теофіпольський61
Хмельницький 104
Чемеровецький164
Шепетівський40
Ярмолинецький 11
м. Кам’янець-Подільський294
м. Нетішин31
м. Славута80
м. Старокостянтинів2812
м. Хмельницкий207
м. Шепетівка90
Обласні ліцеї103
Інтернати обласного підпорядкування00
Поза заліком2217
Разом27971
Переглядів: 261 | Додав: KulAlex | Дата: 23.11.2012 | Коментарі (0)

Район (місто)Кількість учасниківКількість не нульових результатів
Білогірський71
Віньковецький51
Волочиський91
Городоцький62
Деражнянський154
Дунаєвецький344
Ізяславський43
Кам'янець-Подільський 71
Красилівський52
Летичівський11
Новоушицький73
Полонський42
Славутський11
Старокостянтинівський32
Старосинявський52
Теофіпольський62
Хмельницький 106
Чемеровецький164
Шепетівський40
Ярмолинецький 11
м. Кам’янець-Подільський295
м. Нетішин31
м. Славута81
м. Старокостянтинів2819
м. Хмельницкий208
м. Шепетівка96
Обласні ліцеї103
Інтернати обласного підпорядкування00
Поза заліком2219
Разом279105
Переглядів: 278 | Додав: KulAlex | Дата: 09.11.2012 | Коментарі (0)

Район (місто)Кількість учасниківКількість не нульових результатів
Білогірський70
Віньковецький51
Волочиський91
Городоцький60
Деражнянський154
Дунаєвецький347
Ізяславський44
Кам'янець-Подільський 72
Красилівський52
Летичівський10
Новоушицький75
Полонський42
Славутський11
Старокостянтинівський32
Старосинявський50
Теофіпольський61
Хмельницький 105
Чемеровецький164
Шепетівський41
Ярмолинецький 11
м. Кам’янець-Подільський2911
м. Нетішин31
м. Славута81
м. Старокостянтинів2818
м. Хмельницкий207
м. Шепетівка95
Обласні ліцеї106
Інтернати обласного підпорядкування00
Поза заліком2218
Разом279110
Переглядів: 411 | Додав: KulAlex | Дата: 26.10.2012 | Коментарі (2)

Район (місто)Кількість учасниківКількість не нульових результатів
Білогірський61
Віньковецький40
Волочиський91
Городоцький64
Деражнянський153
Дунаєвецький327
Ізяславський32
Кам'янець-Подільський 60
Красилівський52
Летичівський10
Новоушицький75
Полонський42
Славутський11
Старокостянтинівський32
Старосинявський52
Теофіпольський64
Хмельницький 9
4
Чемеровецький142
Шепетівський42
Ярмолинецький 11
м. Кам’янець-Подільський286
м. Нетішин31
м. Славута81
м. Старокостянтинів2818
м. Хмельницкий166
м. Шепетівка96
Обласні ліцеї7
2
Інтернати обласного підпорядкування00
Поза заліком2116
Разом261101

Переглядів: 301 | Додав: KulAlex | Дата: 14.10.2012 | Коментарі (1)

На 04.00 23 жовтня зареєстровано 279 учасників

Переглядів: 392 | Додав: KulAlex | Дата: 29.09.2012 | Коментарі (0)

Стартувала реєстрація, яка відбувається згідно з Правилами проведення олімпіади. Як і минулого року буде здійснена автоматизація здачі розв'язків. Розв'язкок можна відправляти багато разів. Перевірятися буде останній варіант.
Шановні олімпійці!
Вам гарних успіхів і достойних перемог!

Переглядів: 399 | Додав: KulAlex | Дата: 27.09.2012 | Коментарі (0)

Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz