Вівторок, 17.10.2017, 02:44
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
 Результати
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Глембоцький Владислав Олегович1008127208Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
2Сорока Дмитро Сергійович1001227139Старокостянтинівська гімназія
3Шевчук Олександр Олегович1001227139Старокостянтинівська гімназія
4Шумейко Максим Володимирович1001227139Старокостянтинівська гімназія
5Авксентьєв Максим Валентинович100918127Полонська гімназія
6Мазур Євген Олександрович100918127Полонська гімгазія
7Миколюк Руслан Васильович100018118Хмельницький колегіум ім. В.Козубняка
8Перун Андрій Сергійович10099118Старокостянтинівська гімназія
9Савчук Владислав Сергійович100-18118Кам'янець-Подільський приватний НВК "Антей"
10Грубіян Євген Олександрович10039112Хмельницький технологічний багатопрофільний ліцей
11Якимчук Олександр Анатолійович933096Старокостянтинівська ЗОШ І-ІІІ ст. №7
12Вінниченко Віталій Вікторович78-987Старокостянтинівський ліцей ім. М.С. Рудяка
13Карбань Олексій Володимирович66-1884Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
14Лигун Олексій Олегович39271884Ярмолинецький технологічний ліцей
15Полюхович Вадим Олександрович--2727Нетішинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1
16Карпов Михайло Анатолійович9-918Хмельницький спеціалізований ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки
17Когут Аліна Леонідівна12--12Красилівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
18Агарков Артем Олегович0-99Чемеровецький НВК №1 "ЗОШ I-III ст. та колегіум"
19Бойко Ярослава Миколаївна9--9Заміхівська ЗОШ І-ІІІ ст.
20Бурдейна Тетяна Олександрівна9--9Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
21Наконечний Сергій Леонідович--99Розсошанська ЗОШ І-ІІІ ст.
22Васільцов Денис Вадимович6--6Кам'янець-Подільська спеціалізована ЗОШ №5 з поглибленим вивченням інформатики
23Гайдай Олександр Олегович6--6Деражнянський НВК, ЗОШ І-ІІІ ст. №2, гімназія
24Боднарчук Олександр Юрійович---0Шатавський НВК "ЗОШ І-ІІ ст., колегіум"
25Ройзнер Костянтин Ілліч---0Дунаєвецька ЗОШ І-ІІІст. №4
Прізвище, ім'я та по батьковіABCСумаНавчальний заклад
1Рубаненко Роман Сергійович10010036236Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
2Фурко Роман Володимирович10010036236Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
3Мостовий Андрій Володимирович10010027227Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
4Оришич Сергій Сергійович10010027227Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
5Бойков Іван В'ячеславович1002427151Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
6Бобик Єгор Володимирович1001527142Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
7Омельяненко Андрій Миколайович100927136Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
8Єрмаков Владислав Олександрович1001518133Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
9Стратонов Денис Володимирович1001218130Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
10Кушніренко Роман Владиславович100-18118Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
11Майбенко Дмитро Володимирович10099118Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
12Чемерис Павло Олександрович10069115Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
13Левченко Ілля Володимирович100--100Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
14Новохацький Тарас Ігорович100-0100Полтавський обласний ліцей-інтернат для обдарованих дітей із сільської місцевості імені А.С. Макаренка
15Кайнар Микола Павлович---0
16Кондаков Олександр Володимирович---0Хмельницький національний університет
17Франчук Роман Павлович---0НТУУ "КПІ"
Copyright MyCorp © 2017
Пошук
Календар
«  Жовтень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту
Обдаровані діти

Хмельницькі олімпіади

НМЦ ІКТ і ДН

Портал ХОІППО

Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz